Ruszyła budowa 7R Park Wrocław

Prace będą przebiegały etapami. W pierwszym, już rozpoczętym, powstanie około 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Zakończenie tego etapu zaplanowane jest na luty 2019 roku. Firma 7R SA powierzyła realizację inwestycji firmie Kajima. Kolejny etap budowy rozpocznie się po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń i będzie realizowany przez tego samego wykonawcę.

Magazyn zyskał już pierwszego najemcę. Firma DSV Road zajmie 5000 mkw. powierzchni parku. W ramach 7R Park Wrocław powstanie obiekt magazynowy klasy A o powierzchni 23 000 mkw. Budowę wraz z wykonaniem całej infrastruktury towarzyszącej deweloper zdecydował się zlecić firmie Kajima. To pierwszy projekt, przy którym firmy mają okazję współpracować.

7R Park Wrocław zlokalizowany jest w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, w bliskim sąsiedztwie węzła Wrocław Południe, łączącego autostrady A4 i A8. Ta strategiczna lokalizacja oraz dodatkowe udogodnienia, które inwestor zaplanował dla najemców, przyciągają klientów z różnych branż. Powierzchnię wynajął już globalny dostawca usług transportowych i logistycznych – firma DSV Road, która zajmie aż połowę powierzchni pierwszego etapu inwestycji. Nowa powierzchnia magazynowa na terenie 7R Park Wrocław zostanie przystosowana do potrzeb operacji crossdockowych DSV Road.

Written By
More from admin

7R Park Kielce – nowa inwestycja 7R SA

7R SA planuje inwestycję wartą ponad 150 milionów złotych, która zlokalizowana będzie...
Czytaj dalej