Centrum Logistyczne Gdańsk Kowale 4 oddane do użytku

Centrum Logistyczne Gdańsk Kowale 4 oddane do użytku
Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale 4 jest częścią Parku Logistycznego 7R Logistic w Kowalach. Obiekt o powierzchni 17 500 m2 jest już w 92% wynajęty. Dogodna lokalizacja przy węźle Gdańsk Kowale oraz nowoczesne wyposażenie magazynu to największe zalety inwestycji.

Park 7R Logistic w Kowalach koło Gdańska to zespół nowoczesnych obiektów logistycznych o łącznej powierzchni ponad 77 500 m². W jego skład wchodzą:

  • Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale 1,
  • Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale 2,
  • Centrum Logistyczne Gdańsk Kowale 3,
  • Centrum Logistyczne Gdańsk Kowale 4.

Jednym z głównych atutów tego Parku Logistycznego jest fakt, że magazyny są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S6 oraz obwodnicy Trójmiasta, 5 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, 10 km od portu gdańskiego i Głębokowodnego Terminalu Kontenerowego i 15 km od centrum Gdańska. Dzięki temu, że park znajduje się blisko A1, możliwy jest również szybki dojazd na południe Polski.

Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale 4 to najnowszy obiekt magazynowy firmy 7R Logistic.  Powierzchnia magazynu jest przede wszystkim przeznaczona do składowania towarów, jednak posiada również zaplecze biurowo-socjalne. Centrum Logistyczne 7R Logistic Gdańsk Kowale 4 zostało wyposażone w oświetlenie LED, posiada 21 doków, w tym jedną bramę kurierską.
Budowa Centrum Logistycznego 7R Logistic Gdańsk Kowale trwała 6 miesięcy. Co ciekawe, 7R Logistic rozpoczął realizację magazynu w systemie spekulacyjnym, a już po dwóch pierwszych miesiącach budowy obiekt był w 60% skomercjalizowany.


Marzena Zaczkiewicz
Leasing Manager, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu Gdańsk Kowale 4

Ze względu na zmodernizowaną infrastrukturę, mocną lokalną gospodarkę oraz rozwijający się rynek pracy inwestorzy chętnie wybierają Trójmiasto. Grunty na Pomorzu są dobrze przygotowane administracyjnie i prawnie, pozwalają więc na szybkie rozpoczęcie inwestycji na ich obszarze. Co więcej, dynamicznie rozwijająca się infrastruktura Pomorza w znacznym stopniu może wpłynąć na dalszy rozwój rynku magazynowego w tym regionie. Widząc ogromny potencjał rynku, zdecydowaliśmy się na budowę kolejnego, piątego już magazynu na terenie naszego Parku Logistycznego w Kowalach.


 

Written By
More from admin