Kolejny magazyn w sieci 7R City Flex Łódź I otwarty

Kolejny magazyn w sieci 7R City Flex Łódź I otwarty
26 września w Łodzi, przy ul. Rokicińskiej, odbyło się oficjalne otwarcie magazynu 7R City Flex Last Mile Logistics. To już trzeci obiekt funkcjonujący w sieci miejskich magazynów rozwijanych przez 7R.

– Bardzo się cieszę, że kolejny duży deweloper nam zaufał i zainwestował w Łodzi. Doceniam firmę 7R za innowacyjność, nowatorski model biznesowy, profesjonalizm i zaangażowanie. Uważam, że tworzenie sieci miejskich magazynów ma przed sobą przyszłość. Warto zaznaczyć, że firma doskonale wykorzystała potencjał miejsca. Jestem przekonana, że najemcy, którzy zdecydowali się na prowadzenie działalności w tym miejscu, docenią łatwy i szybki dostęp do pracowników – powiedziała w czasie uroczystości Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.
Symbolicznego otwarcia obiektu dokonali: Hanna Zdanowska – Prezydent Miasta Łodzi, Tomasz Lubowiecki – Prezes Zarządu 7R, Bartłomiej Krawiecki – Członek Zarządu, Head of Development 7R oraz Hubert Hoffman – Prezes firmy Commercecon, będącej generalnym wykonawcą inwestycji.

Dogodna lokalizacja

7R City Flex Łódź I to pierwszy projekt spółki w tym mieście. Obiekt położony jest we wschodniej części aglomeracji, przy ulicy Rokicińskiej. Taka lokalizacja zapewnia bezpośrednie połączenie z autostradą A1, a przy tym dogodny dojazd do ścisłego centrum miasta. Dodatkowym atutem jest możliwość dotarcia do 7R City Flex Łódź I komunikacją miejską.
– Obiekt w Łodzi to nasz pierwszy oficjalnie otwarty, ale nie ostatni projekt w Polsce centralnej. Cały region ma ogromny potencjał biznesowy, dlatego już teraz realizujemy i planujemy tutaj kolejne inwestycje. Z łódzkiej inwestycji jesteśmy szczególnie dumni ze względu na jej lokalizację i ekspozycję – gości wjeżdżających do miasta wita przy węźle autostradowym nasze logo – powiedział Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu 7R SA.

Od lewej: Hubert Hoffman, Bartłomiej Krawiecki, Hanna Zdanowska, Tomasz Lubowiecki

Popularny wśród najemców

Obiekt o powierzchni 8 300 mkw. od początku cieszył się dużą popularnością najemców. Jeszcze przed otwarciem został w pełni wynajęty przez firmy: Bel-Pol (1 300 mkw.), RTV Euro AGD (1 600 mkw.), Hydro Building Systems Poland (2 500 mkw.) i Zenner Poland (3 100 mkw.).
– Jak do tej pory wszystkie obiekty, które powstają w ramach naszej sieci miejskich magazynów, bardzo szybko znajdują najemców. To dla nas potwierdzenie słuszności obranej drogi i zachęta do dalszego rozwoju. Najemcy łódzkiego obiektu docenili przede wszystkim jego doskonałą lokalizację, która umożliwia sprawną logistykę na etapie ostatniej mili, i nasze elastyczne podejście m.in. do podziału oferowanej powierzchni oraz otwartość na ich potrzeby – przekonywał Bartłomiej Krawiecki, Członek Zarządu, Head of Development 7R SA.,

Budynek najwyższej klasy

Obiekt powstał w niewiele ponad sześć miesięcy. W magazynie zainstalowane zostało oświetlenie LED, a w strefie przydokowej zapewniono oświetlenie naturalne. Odporność ogniowa jest na najwyższym poziomie – powyżej 4 000 MJ/mkw. Realizacja inwestycji w tak krótkim czasie nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie firmy Commercecon – generalnego wykonawcy.
– Wierzymy, że każda zrealizowana przez nas inwestycja jest zwieńczeniem marzeń i biznesowych wizji inwestora. 7R City Flex Łódź I to niezaprzeczalnie doskonała lokalizacja i przemyślany projekt odpowiadający potrzebom najemców. Realizacja obiektu nie byłaby jednak możliwa bez doświadczonego i zaangażowanego zespołu oraz wzajemnego zaufania. Cieszymy się z sukcesu 7R i jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią – zaznaczył Hubert Hoffman, Prezes Commercecon.

TEKST: Wioleta Kulpa

Written By
More from admin

Pierwszy magazyn z funkcją cross-dock w Małopolsce

ROHLIG SUUS Logistics uruchomił pierwszy w Małopolsce obiekt łączący funkcję magazynu logistycznego...
Czytaj dalej