7R Park Tczew już otwarty!

7R Park Tczew już otwarty!
7R, w ramach partnerstwa z Hillwood Polska, zrealizowało kolejny projekt na Pomorzu – Park Tczew, który został oficjalnie otwarty 5 września. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Dekpol.

7R Park Tczew to kolejna inwestycja realizowana we współpracy 7R i Hillwood Polska. Projekt złożony jest z dwóch obiektów magazynowych o łącznej powierzchni około 46 700 mkw., którą zajęły m.in. grupa Dovista i szwajcarska firma Huber+Suhner.
– Dzięki partnerstwu 7R i Hillwood najemcy mogli mieć pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana na czas i zgodnie z wszystkimi założeniami. W pełni wykorzystujemy potencjał obu firm, wzmacniając naszą obecność na tak perspektywicznym dla logistyki i produkcji rynku jak Pomorze – mówi Hubert Michalak, Prezes Zarządu Hillwood Polska.
Obiekt położony jest w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (PSSE) przy skrzyżowaniu dróg krajowych nr 91 oraz nr 244, w pobliżu autostrady A1 – bezpośrednio przy węźle Swarożyn, co zapewnia dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych kraju i umożliwia sprawną dystrybucję produktów zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych.
– Rynek pomorski stanowi ważną część strategii rozwoju firmy. W tym rejonie 10 lat temu powstał nasz pierwszy magazyn. Cieszymy się, że nadal możemy się tutaj rozwijać i wspólnie z naszym wieloletnim partnerem – firmą Hillwood Polska – wykorzystywać potencjał tej lokalizacji. Ze względu na rosnące w regionie zainteresowanie powierzchniami magazynowymi 7R już teraz planuje realizację kolejnych trzech budynków – mówi Ryszard Gretkowski, Wiceprezes Zarządu 7R SA.
7R Park Tczew został już doceniony przez ekspertów rynku nieruchomości. Projekt znalazł się w gronie finalistów prestiżowego konkursu Prime Property Prize 2019 w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej”.

Written By
More from admin

Kolejny magazyn w 7R Park Kielce dla giganta e-commerce

Spółka grupy Marketing Investment Group – myBOX Logistics podpisała umowę z 7R...
Czytaj dalej