Answear.com w 7R Park Kraków

Gigant e-commerce – WearCo Sp. z o.o., właściciel marki Answear.com, zajmie 41 tys. mkw. powierzchni w nowym magazynie na terenie 7R Park Kraków.

Answear.com – lider wśród sklepów internetowych z branży modowej – wynajął powierzchnię w dziewiątym magazynie 7R Park Kraków. Budynek został w pełni dostosowany do specyfiki operacji prowadzonych przez najemcę. Część obiektu jest wyższa, co pozwoliło na budowę wielopoziomowej zabudowy regałowej w postaci antresoli. Pozwala ona na zwiększenie powierzchni składowania i kompletację towarów z różnych grup asortymentowych. Magazyn wyposażony jest również w system przenośników i sorterów, które znacznie usprawniają pracę. Nowoczesna infrastruktura i wprowadzone rozwiązania pozwolą klientowi umacniać przewagę w konkurencyjnej branży e-commerce.
– Siła marki Answear.com rośnie z roku na rok. Nasza multibrandowa platforma umożliwia zamówienie ubrań, obuwia i akcesoriów ponad 300 światowych marek i dostarczenie ich dla klientów w siedmiu krajach. Dzisiaj dla klientów liczy się czas dostawy, którą staramy się realizować maksymalnie szybko, szczególnie podkreślając, że dla klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech zamówienia dostarczamy nawet w 24 godziny. Strategiczna lokalizacja 7R Park Kraków, w pobliżu autostrady A4, znacznie usprawni wysyłkę naszych towarów na terenie całego kraju oraz na pozostałe nasze rynki na południu i wschodzie Europy – mówi Bogusław Kwiatkowski, Dyrektor Operacyjny Answear.com.
7R Park Kraków zlokalizowany jest na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Usytuowanie obiektów ułatwia prowadzenie dystrybucji produktów na cały kraj, a także do państw sąsiadujących. Duże znaczenie ma też bliskość wschodniej obwodnicy Krakowa, dzięki której można szybko dotrzeć do miasta.

Written By
More from admin

Żółta flota do zadań specjalnych

Trudno dziś wyobrazić sobie jakikolwiek magazyn – niezależnie od tego, czy składowane...
Czytaj dalej